מיתוג

יצירת אסטרטגיית מיתוג מותאמת הכוללת עיצוב לוגו, מסרים למותג, זהות ויזואלית והנחיות מותג. עם המומחיות שלנו, אנו שואפים לבסס תדמית מותג חזקה ומגובשת המהדהדת את הלקוחות שלך ומבדלת אותך מהמתחרים בשוק.

בנוף העסקי מותג הוא יותר מסתם לוגו; זו זהות שמהדהדת אל קהל הלקוחות שלכם. אנו מצטיינים באמנות המיתוג העסקי, תוך יצירת נרטיבים חזקים וזהויות חזותיות שמותירות רושם מתמשך. המיקוד שלנו משתרע מעבר לאסתטיקה חיצונית; אנו שואפים לבנות מותג שמתקשר לערכים שלכם ומייחד אתכם בשוק. 

מהות המיתוג העסקי

מיתוג עסקי הוא הנשמה של המיזם שלך, ונדרש שילוב של אלמנטים ויזואליים, מסרים וערכים המגדירים מי אתם ומה אתם מייצגים. בין אם אתם שחקן חדש בשוק או עסק מבוסס המחפש ריענון, מיתוג יעיל הוא המפתח ליצירת קשרים, בניית אמון והנעת מעורבות לקוחות.

השירותים שלנו

אנו מתמחים ביצירת זהויות מותג מגובשות ומשכנעות. אנו עובדים בשיתוף פעולה אתכם כדי להבטיח שהמותג שלכם ישקף את מהות העסק שלכם וימשוך את הלקוחות הרלוונטיים תוך יצירת רושם חיובי. נסייע לכם ליצור נרטיב שידבר אל הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלכם, ויעביר בצורה שלמה את סיפור המותג שלכם. הצוות שלנו פועל לפיתוח מסרים משכנעים שמתיישרים עם הערכים שלכם, ויוצרים קשר חזק עם הלקוחות שלכם. לעסקים קיימים המעוניינים להפיח חיים חדשים במותג שלהם, אנו מציעים שירותי ריענון. בין אם זה עיצוב מחדש של לוגו, עדכון הודעות או מיתוג מחדש מקיף, אנו מבטיחים שהמותג שלכם יתפתח בצורה חלקה תוך שמירה על הזהות המרכזית שלו.

 

מה מקבלים בתכל'ס?

  • אסטרטגיית מותג – פיתוח תכנית מקיפה להגדרת הייעוד, הערכים, קהל היעד והמיצוב התחרותי ע"פ הבידול העסקי שלכם ושל העסק שלכם.
  • זהות חזותית – עיצוב שפה ויזואלית עקבית, הכוללת: לוח צבעים, טיפוגרפיה וגרפיקה לשימוש בכל נקודות המגע של המותג.
  • עיצוב לוגו – יצירת לוגו ייחודי ומושך מבחינה ויזואלית המייצג את המותג וערכיו. הסופי מגיע בווריאציות שונות בהתאם לצבע, גודל והמיקום שהוא מופיע.
  • עיצוב קאבר – קאבר בד"כ הוא הדבר הראשון שרואים בכניסה לאתר או רשת חברתית. ולכן, ניצור קאבר שישמש אתכם לרשתות החברתיות ולאתר האינטרנט.
  • עיצוב אתר אינטרנט – יצירת אתר מושך ויזואלית וידידותי למשתמש, המשקף את זהות המותג ומעניק חוויית משתמש חיובית ומתאים לקהל היעד ולבעל העסק.