פתיחת עסק

המומחיות שלנו נועדה לתת סיוע מקיף ליזמים בפתיחת עסק. אנו עובדים עם אנשי מקצוע ותיקים שיוצאים לדרך חדשה וגם עם יזמים צעירים. השירות שלנו מספק את הכלים והידע הדרושים להצלחת עסק מהשלבים הראשונים ועד לשלבים מתקדמים וגדילה משמעותית.

היציאה למסע של הקמת עסק היא קודם כל צומת דרכים עמוסה באפשרויות. אנו מכירים בכך שהקמת עסק היא אירוע משמעותי ומכריע, הדורש תכנון אסטרטגי, הבנה עסקית עמוקה, ומערכת תמיכה חזקה. המחויבות שלנו היא להביא יזמים לא רק להקים את המיזמים שלהם, אלא גם לטפח יציבות והצלחה ארוכת טווח.

המהות של עסק יציב

ברכות על פתיחת העסק שלכם! כעת, שהמסע העסקי שלכם מתחיל, היינו רוצים לחלוק אתכם מספר תובנות מניסיוננו שעשויות לשמש אתכם.

פתיחת עסק חדש דורשת תכנון וביצוע קפדניים, ושיווק הוא מרכיב קריטי להצלחתכם. תכנית שיווק אסטרטגית הבנויה היטב תעזור לכפ להתמקד בפעולות המדויקות שדרוש לעשות על מנת להגיע לקהל היעד הרצוי. בנוסף, לקדם את השירות או המוצר שלכם ולבדל את העסק שלכם מהמתחרים.

זה הזמן שלכם לעשות את הצעד הראשון לקראת השגת היעדים העסקיים שלכם. אנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלכם כאן למטה לשיחת אבחון טלפונית ללא עלות.

השירותים שלנו

הצוות המנוסה שלנו ישתף אתכם פעולה כדי לפתח תוכנית שיווקית אסטרטגית מבוססת המותאמת לחזון, ליעדים ולדינמיקת השוק שלכם. אנו מבטיחים שכל היבט יתיישר בצורה חלקה עם היעדים העסקיים שלכם. תוכלו להתבלט בשוק תחרותי עם אסטרטגיות השיווק שלנו ואנו נסייע לכם ליצור זהות ייחודית, להגיע לקהל היעד שלכם ולבסס נוכחות מותגית משכנעת המהדהדת עם הלקוחות.

 

מה מקבלים בתכל'ס?

  • חקר שוק ובחירת נישה – בשלב הראשון נחקור את השוק דרך כלים מחקר שונים ומגוונים. בנוסף, נסייע לכם להבין באיזה נישה בתוך השוק הכי כדאי ומתאים לכם לפעול בה ומה האפשרויות העומדות בפניכם בבחירת הנישה מתוך סך האפשרויות הרבות שהשוק יכול להציע.
  • חקר מתחרים ופרסונות – נחקור את המתחרים שיש בדומה למוצר / שירות שאתם מציעים כדי שנוכל לחדד בצורה טובה יותר את ההצעה שלנו עבור קהל היעד ובמה היא טובה יותר ממה שכבר השוק מתאים בנישה שאתם נכנסים אליה. בנוסף נעשה מחקר פרסונות, שנוכל לאפיין את הלקוחות שעשויים לרכוש מאיתנו וכך נדע איך לשווק אליהם בהמשך.
  • בידול עסקי – נסייע לכם למצוא את הייחודיות שלכם אל המתחרים בשוק, נגדיר את ה"הבטחה" שלכם לעולם, ובמה אתם יכולים לתת את ההכי טוב שלכם עבור הקהל שכל כך צמא לפתרון שדווקא אתם יכולים להציע לעומת המתחרים שלכם.
  • בניית מוצר / שירות מרכזי – נבחר את המוצר / השירות המרכזי של העסק, שמאפיין את הליבה של מהות העסק שלכם. על המוצר / שירות להיות מאד בסיסי ועיקרי, כדי למנוע הוצאות מיותרות בתחילת הדרך, עם זאת נבנה אותו בדרך שגם תוכל להרשים היטב את הלקוחות שלכם. 
  • תמחור – נושא שהרבה יזמים מתעכבים עליו הוא נושא התמחור. בעזרת הניסיון שלנו בעולם העסקי וההבנה שלנו בשיווק, נוכל לסייע בבחירת תמחור מתאים לאופי היזם ובמקביל לקהל הלקוחות שמתכוון לרכוש את המוצר / השירות שאתם מציעים.
  • קבלת לקוחות ראשונים – נעשה את המאמצים הראשונים לקבל במהירות האפשרית את לקוחות ה"פיילוט" של העסק, נקבל מהם חוות דעת לשיפור ושימור, ולאחר השלב הזה נוכל לעבור לבניית מערך שיווקי שמזרים לקוחות בצורה קבועה.
  • מערך שיווקי סיסטמטי להזרמת לקוחות באופן קבוע – נסייע לכם לבנות מערך שיווק שמטרתו היא הזרמת לקוחות קבועים ומתאימים לעסק. המערך יהיה בנוי על בסיס תכנית שיווק אסטרטגית שנבנה עם בעל העסק בהתאם לערוצי הפרסום המועדפים עליו ובמקביל קהל הלקוחות של העסק נמצא בהם.